Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 26-02-2009, 12:15   #49
bushido
 
Reputacja: 1 bushido jest jak klejnot wśród skałbushido jest jak klejnot wśród skałbushido jest jak klejnot wśród skałbushido jest jak klejnot wśród skałbushido jest jak klejnot wśród skałbushido jest jak klejnot wśród skałbushido jest jak klejnot wśród skałbushido jest jak klejnot wśród skałbushido jest jak klejnot wśród skałbushido jest jak klejnot wśród skałbushido jest jak klejnot wśród skał
Witam dzisiaj na pewno odpisze na ten post. Dopiero wróciłem do domu powiedzmy z wakacji i nie miałem dostępu do internetu. Od tej pory jednak już nie przewiduje dłuższych przerw.

P.S. Ra6nar chyba muszę małe sprostowanie do naszej rozmowy o regułach odpisywania ( które jak by nie patrzeć sam zaproponowałem). Chodziło mi o to, że wszyscy gracze mają 3 dni na odpisanie od twojego ostatniego postu (który miał miejsce 20), stąd wszyscy mieliśmy odpisać do 23 (więc ewidentnie się spóźniłem). Myślę, że taka zasada może zoptymalizować czas gry tak, że nikt nie będzie musiał za długo czekać a osoby które są naprawdę zajęte nie powinny się martwić, że nie będą miały czasu odpisać (gdyż z powyższego wychodzi, że musieli by pisać 2 posty na tydzień).
 
bushido jest offline