Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 26-02-2009, 18:49   #137
Alaron Elessedil
 
Alaron Elessedil's Avatar
 
Reputacja: 1 Alaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputację
Będzie dość ciężko, bo muszę poprawić zagrożenie z mojego koronnego przedmiotu, najpóźniej do poniedziałku oraz wymyślić plan wojny z nauczycielką w przypadku mojego niepowodzenia.
Do tego czeka mnie mapówka z geografii, post do Serca, Światów i KP do sesji Wiedźmina, co mam wykonać w ciągu najbliższych 3 dni + jeden wieczór.
Nie byłoby to jakimś nadzwyczajnym problemem, gdyby nie to, że jestem chory i mój mózg jest całkowicie wyłączony...

Co do dodatkowych graczy to, ja nie widzę przeciwwskazań.
 
__________________
Drogi Współgraczu, zawsze traktuję Ciebie i Twoją postać jako dwie odrębne osoby. Proszę o rewanż. Wszystko, co powstało w sesji, w niej również zostaje.
Nie jestem moją postacią i vice versa.
Alaron Elessedil jest offline