Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 26-02-2009, 23:40   #35
Micas
 
Micas's Avatar
 
Reputacja: 1 Micas ma wyłączoną reputację
Aktualizuję listę graczy. Podaję również imiona którymi identyfikują się na co dzień owe postacie oraz ich profesje i rasę (w nawiasach musiałem dodać też krótki opis by inni gracze nie popełniali nieumyślnego plagiatu).

Gracze którzy przysłali już KP:

iwoszki - ludzki Bard
merill - Rand Schleicher, ludzki Rajtar (były wojskowy)
Scoiatael - Felix Moltke, ludzki Sierżant (okrętowy, szef piechoty morskiej)
John5 - Franz Kudlich, ludzki Zwadźca (typ spod ciemnej gwiazdy)
Bulny - człowiek o wielu twarzach ("Najemnik")
Carnal Grief - Falandar, leśny elf (Asrai), Zwadźca (różni się od Franza podejściem, jest to bardziej mistrz miecza niż oprych)
maciek.bz - Ludo Bubbletown, niziołek, Weteran (nieco zdziwaczały, podobny do krasnoluda były Najemnik)

Gracze pozostali którzy się zadeklarowali w tym temacie, oraz ich prawdopodobne postacie (lecz jeszcze nie otrzymałem ich KP):

Sulfur
Storm Vermin
copyR
Moshanta
blaz11 - kaleka z Tilei (?)
Warlock - krasnoludzki Weteran (strzelec z rusznicą)
Matyjasz - Wędrowny Czarodziej Śmierci lub Niebios
Rusty - Wędrowny Czarodziej Metalu lub Cienia
Revan - Berserker z Norski, Rozbójniczka lub były Najemnik
Petros - były Fanatyk Morra (były, bo Fanatyk to dopiero 1 profesja)
Oktawius - ludzki Samuraj (w tym wypadku Ronin) z Nipponu

Już został tylko tydzień. Proszę zatem graczy którym trochę zależy na grze, by się pospieszyli. Ja również przygotowuję się do sesji ostro. Czytam zagadnienia związane z nowożytną marynistyką (okres znany jako tzw. "Age of Sail"... przy okazji, poleciłby mi kto dobry artykuł lub książkę o książkach i sprawach morskich z czasów renesansu? Bo znam w zasadzie pobieżnie tylko kilka statków - karawele, karaki, kogi itp.). Oprócz tego studiuję religię i "magię" dawnych Wikingów by lepiej odwzorować klimat Norski. Tutaj również może byście coś poczytnego polecili.
 
__________________
Dorosłość to ściema dla dzieci.

Ostatnio edytowane przez Micas : 27-02-2009 o 16:42.
Micas jest offline