Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 01-03-2009, 12:19   #12
Noraku
 
Noraku's Avatar
 
Reputacja: 1 Noraku ma wspaniałą reputacjęNoraku ma wspaniałą reputacjęNoraku ma wspaniałą reputacjęNoraku ma wspaniałą reputacjęNoraku ma wspaniałą reputacjęNoraku ma wspaniałą reputacjęNoraku ma wspaniałą reputacjęNoraku ma wspaniałą reputacjęNoraku ma wspaniałą reputacjęNoraku ma wspaniałą reputacjęNoraku ma wspaniałą reputację
1. To zalezy od waszej koncepcji. Lubie pisać i w trzeciej i w pierwszej osobie często mieszając oba style bo daje mi to ciekawy efekt ( jak MG będę pisał raczej w 3. os.
2 Tak słowa pogrubionym a myśli kursywą
3. Kto pierwszy ale zawsze można ustalić na priv jakieś wspólne akcje czy rozmowy co było by niezwykle wskazane
4. Przeklinanie - nie mam nic przeciwko zwłaszcza że gramy w średniowieczu gdzie nie mówiono językiem poetyckim ( przewaznie), a sam używam wulgaryzmów ale oczywiście zmienionych by nie brzmiały zbyt "przesadnie"
5. Co do imion postaram się wprowadzić wszystkich graczy do listy wraz z imionami jak tylko naprawi się baza danych LI.

To chyba wszystko co chciałem na razie powiedzieć. Miłej zabawy

EDIT:
Jeszcze jedno.. kostki. Miałem pomysł żebyście wy rzucali w internecie wyłącznie rzuty na walkę oraz na umiejętności które wy chcecie użyć ( np dokładniej rozejrzeć się po okolicy albo poplotkować z kimś), wtedy zamieście tylko odpowiednią informację za co wykonujecie rzut. W przypadkach innych ( tajne rzuty, ale inne takie) ja będe za was rzucał w domu. Co wy na coś takiego??
 
__________________
you will never walk alone

Ostatnio edytowane przez Noraku : 01-03-2009 o 12:33.
Noraku jest offline