Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 01-03-2009, 16:37   #19
Mira
Konto usunięte
 
Reputacja: 1 Mira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputację
Oki, bardzo się cieszę M.M.

Ponieważ zgłoszenia nigdy do końca pewne nie są, będę tylko wrzucać listę osób które mi KP oddały. W tej chwili jest tylko jedna: to Rasty i jego Apollo.

Przy okazji, skoro mnie już ktoś zapytał, chciałam wyjaśnić, że nie ma u mnie "zaklepanych" miejsc (Kutak sobie może gadać, to go nie przyjmę z czystej złośliwości ). O wszystkim zadecydują: jakość kart, Wasza umiejętność wczucia się w postać i zbudowania jej ciekawego portretu psychologicznego oraz moja wizja na koniec dotycząca tego jakie postacie zestawić, żeby było najciekawiej.
Wiadomo, jeśli zobaczę, że ktoś jest graczem solidnym, będzie to dodatkowy atut, jednak nie chcę budować zespołu ze starych wyjadaczy, bo wtedy sama sesja traci swoją świeżość. Dlatego też serdecznie zapraszam nowych użytkowników oraz tych, którzy wciąż uważają, że mają znikome szanse.
Nikt nie wie, co w gamerzej głowie siedzi, więc nie ma co się poddawać na wstępie.
 
__________________
Konto zawieszone.
Mira jest offline