Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 01-03-2009, 20:37   #14
Latilen
 
Latilen's Avatar
 
Reputacja: 1 Latilen jest na bardzo dobrej drodzeLatilen jest na bardzo dobrej drodzeLatilen jest na bardzo dobrej drodzeLatilen jest na bardzo dobrej drodzeLatilen jest na bardzo dobrej drodzeLatilen jest na bardzo dobrej drodzeLatilen jest na bardzo dobrej drodzeLatilen jest na bardzo dobrej drodzeLatilen jest na bardzo dobrej drodzeLatilen jest na bardzo dobrej drodzeLatilen jest na bardzo dobrej drodze
Cytat:
Napisał Gettor Zobacz post
Skoro świat jest postapokaliptyczny, to czemu piszesz że inne? Bo to magii, szamanów i innych podobnych rzeczy w postapo nie może być?
A może być? ;D Dla mnie postapo to bez magów, psich mocy i medytacji nad ogniskiem i gryzieniem po szyjach i wszelkiego tego typu dodatkami. Postapo to upadek i powolne odzyskiwanie siły. Rozwój techniki, jakieś wczepy - i w ten radosny sposób niechcący zjechałam ku CP

Co innego, kiedy magia w świecie była obecna już wcześniej. Ale jak się niechcący "wykociła", to jakoś mi się w główce nie mieści. Zresztą u mnie Armagedon to niezupełnie się odbył. Choć jeśli będziemy za to uważać upadek pewnego sposobu myślenia/tradycji/pamięci kulturowej to możne... Ale dość tych filozoficznych dywagacji ;D

Mama nadzieję, że cię Gettor satysfakcjonuje odpowiedź ;]
 
__________________
"Women and cats will do as they please, and men and dogs should relax and get used to the idea."
Robert A. Heinlein
Latilen jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem