Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02-03-2009, 00:59   #15
enneid
 
enneid's Avatar
 
Reputacja: 1 enneid jest na bardzo dobrej drodzeenneid jest na bardzo dobrej drodzeenneid jest na bardzo dobrej drodzeenneid jest na bardzo dobrej drodzeenneid jest na bardzo dobrej drodzeenneid jest na bardzo dobrej drodzeenneid jest na bardzo dobrej drodzeenneid jest na bardzo dobrej drodzeenneid jest na bardzo dobrej drodzeenneid jest na bardzo dobrej drodzeenneid jest na bardzo dobrej drodze
Alaron dyskusja na dwóch frontach
Planeta jest dość sporym i raczej specyficznym obiektem, czy więc możliwe jest by "zgubiła się"? Pytanie czy na podstawie badania widma czy też innych metod (nie bardzo orientuje się w metodach obserwacji obiektów) w przeciągu tak długiego czasu nie dalo się znaleźć nawet przypadkiem planety? Oczywiście znawcą nie jestem, ale jakoś stworzyli listę potencjalnych planet karłowatych
Datę podałem na marginesie i wcale się nie chciałem jakoś specjalnie powoływać... ale warto rozróżnić planety i planety karłowate
 
__________________
the answer to life the universe and everything = 42

Chcesz usłyszeć historię przedziwną? Przyjrzyj się dokładnie. Zapraszam do sesji: "Baśń"- Z chęcią przyjmę kolejnych graczy!
enneid jest offline