Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02-03-2009, 20:46   #33
JohnyTRS
 
JohnyTRS's Avatar
 
Reputacja: 1 JohnyTRS ma wspaniałą reputacjęJohnyTRS ma wspaniałą reputacjęJohnyTRS ma wspaniałą reputacjęJohnyTRS ma wspaniałą reputacjęJohnyTRS ma wspaniałą reputacjęJohnyTRS ma wspaniałą reputacjęJohnyTRS ma wspaniałą reputacjęJohnyTRS ma wspaniałą reputacjęJohnyTRS ma wspaniałą reputacjęJohnyTRS ma wspaniałą reputacjęJohnyTRS ma wspaniałą reputację
Ja tak się wyrażę: karczmy są wszędzie i zawsze, choć pod różnymi nazwami i charakterami (tutaj real się grzecznie kłania). Karczma to miejsce, gdzie bohaterowie wraz z przyjaciółmi mogą kulturalnie (przynajmniej na początku) coś zjeść lub wypić, dać komuś w zęby, lub nawet zasmakować hazardu.

Karczma wśród różnych pomysłów na sesję zawsze się pojawi. Nawet jeżeli będziemy jej specjalnie unikać, to ona i tak przyjdzie, w postaci jakieś imprezy w pomieszczeniu zamkniętym porządnie zakrapianej.

Ja sam w zeszłym roku miałem manię robienia map do sesji; nie bylejakich, tylko z zaznaczonymi polami (dla mniej storyteillingowej sesji), ale także z takimi jakże ważnymi szczegółami jak wychodki. OSTATNIĄ PLANSZĄ JEST OCZYWIŚCIE KARCZMA: Na parterze kuchnia, stoły i bar + mały składzić, na piętrze (a było ono WIELKIE)pokoje gościnne i mieszkanie gospodarzy, a na strychu stół i ławy (takie małe FANTASTYCZNE kasynko)

K A R C Z M A
B Ę D Z I E
Z A W S Z W E
!!!!!!!!!!!!!!
 
__________________
Ten użytkownik też ma swoje za uszami.

Ostatnio edytowane przez JohnyTRS : 02-03-2009 o 20:49.
JohnyTRS jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem