Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02-03-2009, 22:01   #41
Biskup
 
Biskup's Avatar
 
Reputacja: 1 Biskup ma z czego być dumnyBiskup ma z czego być dumnyBiskup ma z czego być dumnyBiskup ma z czego być dumnyBiskup ma z czego być dumnyBiskup ma z czego być dumnyBiskup ma z czego być dumnyBiskup ma z czego być dumnyBiskup ma z czego być dumnyBiskup ma z czego być dumnyBiskup ma z czego być dumny
Chyba czas już zakończyć rekrutację, niestety z poślizgiem. Miałem ciężki orzech do zgryzienia bo każda karta była świetna. No ale niestety, wyboru trzeba było dokonać... Oto lista graczy:
  • DrHyde
  • xeper
  • Bergtagna
  • RyldArgith
  • Rainman
  • WiedzminBerengar

Proszę o potwierdzenie dalszej chęci gry tutaj lub na PW. Bo jeśliby ktoś zrezygnował to nie ma co zabierać miejsca Postaram się też do końca tygodnia napisać pierwszego posta sesji.

Jeszcze tylko jedna uwaga. Zauważyłem, że większość sesji na Lastinn to długie i bardzo rozbudowane posty. Otóż ja tego nie wymagam, sam pewnie też czasami będę pisał krótsze wiadomości gdy i tak nie ma wiele do dodania. Niestety nie jestem humanistą i mój styl jest raczej zwięzły. Jeśli ktoś miał okazję być na forum Wiedźmina:GW to moja sesja będzie pewnie podobnie wyglądała do "tamtejszych". Jeśli to kogoś zniechęciło to przepraszam, że tak późno tak ważne kwestie wyjaśniam :/
 
Biskup jest offline