Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 03-03-2009, 07:05   #820
Tammo
 
Reputacja: 1 Tammo ma wspaniałą reputacjęTammo ma wspaniałą reputacjęTammo ma wspaniałą reputacjęTammo ma wspaniałą reputacjęTammo ma wspaniałą reputacjęTammo ma wspaniałą reputacjęTammo ma wspaniałą reputacjęTammo ma wspaniałą reputacjęTammo ma wspaniałą reputacjęTammo ma wspaniałą reputacjęTammo ma wspaniałą reputację
No faktycznie... przeczytałem komentarze z ostatnich stron, i nie chciałaś się martwić. Cóż... Nie musisz, technicznie rzecz biorąc. To przecież zła mama Sakury ma problem, ne?

Teraz tak, jeśli chcesz, możemy rozgrywać rzecz dalej, lecz nie musimy. Możemy przeskoczyć dalej do przodu, do motywów drogi. Ten epizod na pewno możesz sobie wstawić do wprowadzenia. Rozdział drugi w końcu nie bez powodu dotyczy przeszłości i podróży.

Obce, Twój post stoi. Opis sokoła, jeśli jest nieodpowiedni, proszę o korektę - starałem się oddać go z wyobrażeń i możliwe, że ktoś, kto się para ornitologią będzie miał dla mnie jakieś uwagi, jeśli tak, zapraszam.

Uciekam do pracy, wkrótce post dla chłopaków, których samuraje przebywają na południu Rokuganu.
 
Tammo jest offline