Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 03-03-2009, 21:19   #24
Alaron Elessedil
 
Alaron Elessedil's Avatar
 
Reputacja: 1 Alaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputację
Mira, nie wiem czy zdajesz sobie sprawę, ale wypowiedziałaś baaardzo, ale to baaardzo niebezpieczne zdanie. Tu cytat:

"Oczywiście wiąże się z tym rozwój techniczny, dlatego będziecie mieli możliwość tworzenia urządzeń oraz wynalazków według Waszej wyobraźni."

Chcesz mnie może jakoś ograniczyć? Pospiesz się, zanim zacznę wymyślać za dużo

Mam ponadto pytanie. Czy ci Nibirijczycy są wyjątkowi? Chodzi mi o to czy Posejdon jest jednym z najlepszych badaczy hydrosfery, Hefajstos jest najlepszym wynalazcą i takie tam? Czy oni są w swych dziedzinach lepsi niż inni Nibirijczycy?

EDIT: Jeszcze coś. Czy oni nazywają się tak jak się nazywają? Wiem, wiele się z tego pytania dowiedzieć można Już tłumaczę.
Czy imiona, którymi posługują się wśród ludzi, są ich prawdziwymi imionami? Co z nazwiskami?
 
__________________
Drogi Współgraczu, zawsze traktuję Ciebie i Twoją postać jako dwie odrębne osoby. Proszę o rewanż. Wszystko, co powstało w sesji, w niej również zostaje.
Nie jestem moją postacią i vice versa.

Ostatnio edytowane przez Alaron Elessedil : 03-03-2009 o 21:27.
Alaron Elessedil jest offline