Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 03-03-2009, 21:38   #2
merill
 
merill's Avatar
 
Reputacja: 1 merill ma wspaniałą reputacjęmerill ma wspaniałą reputacjęmerill ma wspaniałą reputacjęmerill ma wspaniałą reputacjęmerill ma wspaniałą reputacjęmerill ma wspaniałą reputacjęmerill ma wspaniałą reputacjęmerill ma wspaniałą reputacjęmerill ma wspaniałą reputacjęmerill ma wspaniałą reputacjęmerill ma wspaniałą reputację


Witam wszystkich użytkowników. Dawno ten tutorial nie był odkurzany. Widzicie obrazek powyżej? Tak dobrze widzicie.

Potrzebujemy Was, a raczej potrzebują Was działy na naszym forum.

I moja w tym głowa od dziś, by było Was coraz więcej.

Aktualnie mamy na etacie dwóch Opów:

-Adr - dział historyczny

- Sayane – działy Anime i konwenty

To trochę mało, zważywszy na to, że póki co bez „opieki” pozostają działy DnD i WFRP – czyli chyba najpopularniejsze systemy na rynku.

Co do zasady przyjmowania i metodyki, to obowiązuje schemat taki sam jak w tutorialu fleischmana. Z tym, że zgłoszenia przesyłacie do mnie na PW.

Czekam na chętnych.


Z góry uprzedzam, że w dniach 9 – 20 marca mnie nie ma na LI, więc jeśli ktoś w tym okresie wyśle zgłoszenie niech się nie martwi tym, że nie odpowiadam.

To chyba na tyle. Sprawa jasna…prosta i klarowna.

Moje gg w podpisie a mail: 19arek85@wp.pl


Zapraszam i pamiętajcie nie bójcie się --> nie gryzę… mocno.

Pozdrawiam merill
 
__________________
Czekamy ciebie, ty odwieczny wrogu, morderco krwawy tłumu naszych braci, Czekamy ciebie, nie żeby zapłacić, lecz chlebem witać na rodzinnym progu. Żebyś ty wiedział nienawistny zbawco, jakiej ci śmierci życzymy w podzięce i jak bezsilnie zaciskamy ręce pomocy prosząc, podstępny oprawco. GG:11844451

Ostatnio edytowane przez merill : 26-03-2010 o 18:25.
merill jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem