Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 03-03-2009, 23:12   #27
Alaron Elessedil
 
Alaron Elessedil's Avatar
 
Reputacja: 1 Alaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputację
Zobaczymy jak to będzie z tym tworzeniem Napewno będę... kreatywny

A ja się nie zgadzam!
Da się wyłonić i jednoznacznie stwierdzić. Oczywiście wszystko określa czas, ale da się.
Najlepszy kowal w mieście. Najlepszy skoczek narciarski świata. To samo jest w przypadku kucharzy, chirurgów, lekarzy, chemików, fizyków i tak dalej. Teraz porzucam nazwiskami, lecz od razu mówię, że chodzi o czasy ich świetności: Einstein, Newton, Małysz, Pudzianowski, Sokrates, Platon, Arystoteles, Juliusz Cezar, Hannibal, Napoleon, Tolkien. Może być nawet Bóg. Teraz z innej beczki: Microsoft, Rzym, Władca Pierścieni, Wiedźmin, Nokia N97, broń prochowa, elektryczność, żarówka, koło, któryś z modeli laptopów,...
Da się stwierdzić jednoznacznie kto jest najlepszy, ale i tak dostałem to, o co mi chodziło
Elita

EDIT: Zmiana planów. Hefajstos.
 
__________________
Drogi Współgraczu, zawsze traktuję Ciebie i Twoją postać jako dwie odrębne osoby. Proszę o rewanż. Wszystko, co powstało w sesji, w niej również zostaje.
Nie jestem moją postacią i vice versa.

Ostatnio edytowane przez Alaron Elessedil : 04-03-2009 o 17:37.
Alaron Elessedil jest offline