Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 04-03-2009, 10:18   #6
NadaLex
 
Reputacja: 0 NadaLex nie jest za bardzo znanyNadaLex nie jest za bardzo znanyNadaLex nie jest za bardzo znanyNadaLex nie jest za bardzo znanyNadaLex nie jest za bardzo znany
Nekron dzięki za motywacje.

Stalowy Demon -Revolva- siła potwora 2:10"Są przypadki, w których śmierć jest cenniejsza niż drugie życie."

Opis Ogólny

Ciężko jest pisać o potworze tak specyficznym jak Revolva - każda informacja jest ważna i powinna zostać napisana jako pierwsza.

- Revolva kiedyś była istotą ludzką, po przemianie zanika 95% jej świadomości, istota staje się zwierzęciem ze ślepym instynktem agresji, nad którym jest tylko ślepy posłuch względem czarnego maga.
- Revolva jest istotą nieumarłą o stalowym ciele, odpornym na większość fizycznych ataków.
- Tylko jeden człowiek na świecie jest zdolny do stworzenia Revolvy : zaklęcie przemiany zwłok w Stalowego Demona jest techniką zakazaną (z racji na naturę zaklęcia sam fakt jego używania jest poza prawem).
- Revolva podróżuje w zorganizowanym oddziale sięgającym do 20 istot, świadomość zbiorowa oddziału przypomina zachowaniem watahę wilków, gdzie *samcem alfa* jest czarny mag z reguły oddalony od oddziału.
- Revolva intuicyjnie rozumie rozkazy swojego pana, bez słów ani innych materialnych-widzialnych komponentów. Komendy są wydawane mentalnie.

Technika Zakazana

Mag chwyta zwłoki jedną ręką za łeb - tak rozpoczyna się proces przemiany - wierzgające się martwe ciało, niczym dotkliwie raniony żywy człowiek - miota się we wszystkie strony, rozrywa się i pęka. Z pod starego, organicznego ciała - wychodzi nowe - metalowe ciało. Metal oszczędza jedynie miejsca stawów - których natura staje się nieumarła (wzrost siły). Gdy proces przemiany się wypełnia, mag wypuszcza z dłoni już nienaturalnie wydłużony, metalowy łeb demona który tempo patrzy na swojego nowego właściciela. "Będziesz mi służyć i takim będzie twoje życie wieczne" - To pierwszy przekaz mentalny, jaki Demon otrzymuje po swoim ponownym narodzeniu. Od tego momentu, wiernie będzie podróżować za czarnym magiem, bezmyślnie mordując i w razie potrzeby, ginąc na rozkaz.

Zdolności

Ataki Podstawowe Opierają się na sile oraz wadze demona. Osiągając dużą prędkość tratuje, przewraca i miażdży. Jego stalowe pazury zharmonizowane z prędkością i siłą potrafią rozrywać nie tylko ciało, ale i pancerz.

Istota Nieumarła Revolva posiada siłę ośmiu ludzi. Nie zna strachu ani zmęczenia. Walczy niezależnie od tego, jak ciężkie posiada obrażenia.

Ciało-Zbroja waży ponad 200 kg. Zapewnia niewrażliwość na ataki fizyczne. Zranienie Revolvy w walce bezpośredniej jest niemal niemożliwe - nie dość, że jest na tyle zręczna, aby spróbować wykonać unik - istnieje ogromna szansa, że atak odbije się od metalowego ciała. Jedyne słabe punkty znajdują się w miejscach stawowych.

(Wyjątkiem rodzaju broni do walki w zwarciu, który potrafi ranić revolve jest broń obuchowa - Uderzenie wielkiego młota bojowego zada dotkliwe obrażenia niezależnie od pancerza)

Wzorce Zachowań

Stalowy Demon zachowuje się podobnie do wilka, wszystkie działania w trakcie walki wykonywane są intuicyjnie - ataki oraz uniki zachodzą z ogromną bezwarunkowością. Nekromatyczne energie pozwalają Revolvie poruszać się z szaloną prędkością mimo wielkiej wagi ciała. Rozwścieczona jest w stanie wykonywać skoki na wysokość 3 metrów. Nie uznaje przeszkód terenowych takich jak np. ściany budynków - tworzy nowe przejścia siłą.

Z pleców Revolvy wystaje kilka długich kolców. Jeżeli jakiś demon z oddziału polegnie, Revolva nabija sobie na plecy zwłoki ludzkie, które przynosi do czarnego maga w celu stworzenia nowej, zastępczej Revolvy.

To tyle.
 

Ostatnio edytowane przez NadaLex : 04-03-2009 o 11:23.
NadaLex jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem