Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02-02-2006, 17:19   #26
Glyph
 
Reputacja: 1 Glyph jest godny podziwuGlyph jest godny podziwuGlyph jest godny podziwuGlyph jest godny podziwuGlyph jest godny podziwuGlyph jest godny podziwuGlyph jest godny podziwuGlyph jest godny podziwuGlyph jest godny podziwuGlyph jest godny podziwuGlyph jest godny podziwu
Aż tak tragicznie być nie powinno , zamierzam się pojawiać na LI, bo człowiek nie może cały dzień wkuwać. Uprzedziłem tylko, że może mnie nie być kiedyś z dzień cały, Tak jak we wtorek kiedy cały dzień siedziałem pod gabinetem czekając na ustny.
Z resztą wychodzę na prostą. Zostały mi dwa egzaminy do zaliczenia, więc moja proźba traci powoli moc i dobrze, bo chciałbym jak najszybciej skończyć rozmowę z Gustavem i dojść do karczmy do reszty naszej zacnej kompanii. Czekajmy spokojnie

[user=375, 743] Może właśnie byśmy jednak wrócili, bo reszta zaczyna się nudzić? Nie kończyłem swego wpisu, bo chcę znac twoją decyzję, czy wracamy. Jeśli wrócimy, to opisz już nasze wspólne wejście do karczmy, żebym nie musiał tego potem robić ze swoją postacią [/user]

[ Dodano: 2006-02-04, 13:09 ]
Cytat:
Napisał kemuri
Torin zaś stał się dla niej młodszym bratem, wydawało jej się, że znają się od bardzo, bardzo dawna.
Ile lat ma Gerda? (Jeśli można zadać takie pytanie ). Ja myślałem, że mniej więcej tyle ile Torin, czyli koło 20.
Nie, żeby mi przeszkadzało coś, ale chciałem sprostować, bo z mego opisu wiek mógł być mylący.
 
Glyph jest offline