Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 04-03-2009, 20:54   #2
Milly
 
Milly's Avatar
 
Reputacja: 1 Milly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputację
W sesji nie gram, ale dostałam prawie-oficjalne zaproszenie do jej czytywania, z którego zamierzam bardzo skorzystać - mówiąc oficjalnie Cieszę się, że taka sesyjka powstała, zwłaszcza w takim składzie. A jeszcze bardziej mnie cieszy pomysł tłumaczenia systemu w komentarzach. Osobiście czytałam tylko kilka artów na temat Changelinga i na ich podstawie zakochałam się w tym systemie, ale wrodzona niechęć do czytania w językach obcych sprawia, że z systemem dokładnie pewnie nigdy się nie zapoznam (no chyba, że go jednak wydadzą w PL). Tak więc takie tłumaczenia stopniowe, na dodatek na przykładzie sesji, uważam za świetne! A jakbyście jeszcze czasem tłumaczyli zasady tak od kuchni, tu w komentach (również na przykładzie sesji), to byłabym wniebowzięta

Powodzenia moi kochani i już nie zaśmiecam Wam komentarzy, czekając na dalszy ciąg sesji, która już po pierwszym poście zapowiada się interesująco.
 
Milly jest offline