Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 05-03-2009, 22:11   #828
Sakura
 
Sakura's Avatar
 
Reputacja: 1 Sakura nie jest za bardzo znany
Cytat:
Napisał Tammo Zobacz post
Wybielić??? Tą złą paskudną kobietę?? Ja?!

Co do dalszej rozgrywki - OK. Kilka pytań zatem. Dokąd udaje się Twoja postać? Jak długo idzie? W którą stronę?
Tak, tą złą paskudną, która teraz zaczyna się robić mniej zła i mniej paskudna Jak dobrze, że Sakura nie wie wszystkiego, nie została później i nie słyszała tego, co ta zła, paskudna mówiła i ... JAK mówiła!

Sakura zmierza w stronę ziem Kraba. Podobno tam nie pytają skąd się przychodzi i dają możliwość walki. Ale to taka mglista wizja jedynie. Generalnie na południe, przez ziemie pomniejszych klanów i na teren Kraba. Z dala od ziem Skorpiona.

Cytat:
Napisał Manji
Widzisz Sakura, nie dość, że dzięki moim podszeptom dostało ci się więcej postów i zainteresowania ze strony MG to jeszcze na mnie nafukałaś
Licz się z tym, jeśli wtykasz nos w nie swoje sprawy Nie prosiłam, żebyś mi życie utrudniał. Ale dobrze wiedzieć i trzeba zapamiętać, żeby nigdy nie prosić Cię o "pomoc", skoro tak ona w Twoim wykonaniu wygląda.
Wiesz... Jakoś Twój współbratymiec wybitnie negatywnie nastawił mnie do skorpionów i obawiam się, że odbije się to również na Tobie <bezradny>

P.S. Bawcie się dobrze. Ja najwcześniej wyrwę się na R-kon do Rzeszowa.
 

Ostatnio edytowane przez Sakura : 05-03-2009 o 22:12. Powód: P.S.
Sakura jest offline