Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 06-03-2009, 07:45   #12
Arango
Banned
 
Reputacja: 1 Arango jest na bardzo dobrej drodzeArango jest na bardzo dobrej drodzeArango jest na bardzo dobrej drodzeArango jest na bardzo dobrej drodzeArango jest na bardzo dobrej drodzeArango jest na bardzo dobrej drodzeArango jest na bardzo dobrej drodzeArango jest na bardzo dobrej drodzeArango jest na bardzo dobrej drodze
To JA jestem Cthulhu
Przy okazji gratuluję obsady w "Zielonym piekle"

Teraz jednak sprawy nasze.
Przypominam, że piszemy posty tak :

To jest tekst opisowy.

Tak piszemy to co nasz bohater, lub inni mówią

Imiona bohaterów innych graczy piszemy tak

Myśli piszemy tak :
Ech - pomyślał X - chciałbym mieć furę złota.

I to jest sprawa podstawowa i nie podlegająca żadnym negocjacjom.


W czasie gry bohaterom jakaś sytuacja może przypomnieć inną, ewentualnie jakieś skojarzenia, zdarzenie.
Wtedy używając innego koloru wstawiamy post opisujący retrospekcję. Jako uzupełnienie historii postaci.

Tak jak w tej sesji.
Tylko kolor przez nas tam używany nie jest może najszczęśliwszy raczej doradzałbym coś wyraźniejszego (za użycie różowego wyrzucę z sesji ).
Takie wstawki ożywiają postaci przez was prowadzone i mówią więcej o bohaterze niż dwie strony historii w KP

http://lastinn.info/sesje-rpg-autors...7-bloto-2.html (Błoto)

Kurt Flucher nie Kurt Flahert. To mój błąd, za co Baltazara przepraszam, ale niestety w realu gram postacią Briana Flaherty i takie pomyłki mogą się mi czasem przytrafić.

To tyle na razie.

PS Pierwszy post w komentarzach to przypominam taka mini encyklopedia sesji.




Niestety wyskoczyła mi pewna sprawa do załatwienia i na necie będę dopiero w niedzielę.
Proszę mi się nie pozabijać międzyczasie


Po raz ostatni tylko ostrzeżenie ustne. Używamy opcji edytuj na forum. To już któryś raz z kolei. Następnym razem będzie to skutkowało warnem.

- merill -
 

Ostatnio edytowane przez merill : 06-03-2009 o 15:53.
Arango jest offline