Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 06-03-2009, 08:32   #1643
Nekron
 
Nekron's Avatar
 
Reputacja: 1 Nekron ma z czego być dumnyNekron ma z czego być dumnyNekron ma z czego być dumnyNekron ma z czego być dumnyNekron ma z czego być dumnyNekron ma z czego być dumnyNekron ma z czego być dumnyNekron ma z czego być dumnyNekron ma z czego być dumnyNekron ma z czego być dumnyNekron ma z czego być dumny
Czesc wszystkim, nazywam się Kamil. Stronke znalazłem szperając w necie i mi się spodobała. Jestem dopiero od jakiś 3 dni. Szczerze mówiąc to nie mam ulubionego systemu RPG, ale najczęściej gram w l5k,DnD i Cyberpunk 2020. Teraz mieszkam w Irlandi, przeprowadziłem się tutaj 3 lata temu, w Polsce mieszkam w województwie Kujawsko-Pomorskim w małym miasteczku Wąbrzeżno.oprócz RPGów lubie Grac w kompa, słuchac muzy moje gusty muzyczne sięgają od Filharmoni az do Black Metalu . Mam 16 lat i w przyszłosci mam zamiar studiowac, no sam nie wiem, prawpodobnie Geografie, Historie lub Angielski, takze gram na gitarze akustycznej, elektrycznej, pianinie i troche śpiewam, uwielbiam komponowac muzyke.Czasem lubie także pisac jakies krótkie opowiadania, ale zawsze krótkie, ostatnio wziąłem się za pisanie ksiązki, ale kiedy zaczałem pisac jedną, od razu przyszły mi pomysły na inne dwie . Jestem dosyc wyluzowany, nie biore sobie niczego na poważnie, lubie troche poświrowac i mam głupie poczucie humoru wręcz debilne. Ogladam rózne filmy od filmów acji do horrorów (moje ulubione) . No to chyba wszystko. O i oczywiscie uwielbiam Hellsinga.

Pozdrawiam Wszystkich


(Leci owca i meeeeee)
 
__________________
'' Jeśli coś się zaczęło musi się skonczyć ''
Nekron jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem