Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 06-03-2009, 16:28   #40
Ratkin
 
Ratkin's Avatar
 
Reputacja: 1 Ratkin jest godny podziwuRatkin jest godny podziwuRatkin jest godny podziwuRatkin jest godny podziwuRatkin jest godny podziwuRatkin jest godny podziwuRatkin jest godny podziwuRatkin jest godny podziwuRatkin jest godny podziwuRatkin jest godny podziwuRatkin jest godny podziwu
-Zacznijmy od tego, że to już ci odpowiedziałem. Jak masz wątpliwości, to sobie przejrzyj moje rejestry z ostatnich kilku godzin. Nie potrzebujesz moje zgody do tego, ale jeśli ma ci to sprawić człowieku radość to wywarzaj otwarte drzwi, proszę śmiało... -w głosie Samuela brzmiała wyraźna nuta zdenerwowania, nie wynikająca jednak ze strachu, a po prostu z zirytowana namolnym intruzem. Gdyby ten człowiek zachowywał się jeszcze jakoś na poziomie, to może wywarły wrażenie na zblazowanym Adepcie, jednak jego dotychczasowe poczynania budziły w nim co najwyżej politowanie. Był świadom możliwości i siły tego osobnika, jednak w żaden sposób nie zmieniało to jego oceny w oczach Samuela.

-...a skończmy na tym że panna Anna przyszła mi przekazać pewne informacje, potem wyszła stąd nie do końca uprzejmie -tutaj na chwilę Samuel sięgnął ręką do stoliczka i napił się spokojnie swojej herbaty. Nie śpieszył się, dając nieznajomemu czas na przeanalizowane obcego mu zapewne terminu "uprzejmość" -do tego przy tym mnie obrażając. Zrobiła na mnie powiedzmy, mieszane wrażenie, tak więc wolałem sprawdzić co to za osoba. Wyrażam się mam nadzieje jasno, czy mam jeszcze raz powtórzyć... -popatrzył prosto w oczy nieznanego mężczyzny-Ja proszę pana, mam czas, nigdzie nie planowałem się ruszać...

-Może więc teraz pan wyjaśni to swoje wtargnięcie? -
beznamiętnie dodał jeszcze zajmując się spokojnie dolewaniem sobie aromatycznego wywaru do kubka...
 
__________________
-Only a fool thinks he can escape his past.
-I agree, so I atone for mine.


Sate Pestage and Soontir Fel
Ratkin jest offline