Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 07-03-2009, 08:52   #23
one_worm
 
one_worm's Avatar
 
Reputacja: 1 one_worm ma wspaniałą reputacjęone_worm ma wspaniałą reputacjęone_worm ma wspaniałą reputacjęone_worm ma wspaniałą reputacjęone_worm ma wspaniałą reputacjęone_worm ma wspaniałą reputacjęone_worm ma wspaniałą reputacjęone_worm ma wspaniałą reputacjęone_worm ma wspaniałą reputacjęone_worm ma wspaniałą reputacjęone_worm ma wspaniałą reputację
no dobra first of według praw logiki nie przyjmuje się" że jak nie można czegoś udowodnić, że nie istnieje, to zakładamy, że może istnieć". Prosty przykład- dam tysiąc złotych temu kto mi udowodni, że nie ma u mnie w pokoju wielkiego, różowego, niewidzialnego słonia, tańczącego w mokasynach. Sami widzicie? Nie ma niezbitych, namacalnych dowodów na to, że Nibiru istnieje.

second. Orbita. Czy wy wiecie co wy mówicie? Nibiru z prędkościami rzędu 300km/s i * razy większy od jowisza musiałby się zapaść w sobie, rozlecieć, spłaszczyć, implodować Dlatego nie można podróżować z prędkością światła, bo o wiele niżej tych prędkości, z powodu uzyskanej szybkości byśmy zaczęli się spłaszczać i rozlatwać.

Gdzie y tu jeszcze jadem przyalić... Sama Nibiru, o ile by istniała mogła by być za pasem Kuipera i latać po układzie słonecznym nie robiąc za odkurzacz. Należy pamiętać, że ta planeta ma być wyjątkowa i poruszać się (jak zresztą każdy inny obiekt np statek kosmiczny) w dowolnym kierunku. Nie chodzi o to, że ona sama jest inteligentna i decyduje gdzie chce lecieć ale o to, że zamiast po orbicie na naszych wysokościach i wysokościach naszych planet , porusza się nad nimi!


-'---'---'---'----' dajmy na to nasze planety lecą w ten sposób

a nibiru jest fajniejszą planetą i lata tak
|
|
|
|
słońce
|
|
|
|

mam nadzieję, że dobrze zobrazowałem i wiecie o co mi chodzi ^^

no i ostatnia rzecz to to, że planeta wypluta z Syriusza do nas, mogła by być przechwycona przez naszą gwiazdę, jednak wątpię żeby robiła za ping-pong i sobie latała w te i we wte

Cywilizacja która by zamieszkiwała tę planetę...no cóż, większa planeta od jowisza, ba nawet o takich samych rozmiarach nie może być planetą skalistą. Kto widział jakiekolwiek życie na Jowiszu, Neptunie czy Uranie ręka w górę. A do tego jeszcze miałaby się tam rozwinąć cywilizacja- sorry ale nie mogła by tego zrobić. Z braku stałego lądu pod stopami. Z góry wyjaśniam, żeby polecieć w kosmos trzeba zbudować rakietę, wymyślić elektornikę i mieć paliwo. Na takim jowiszu nie ma żelaza, krzemu i wodoru ani wody. Nie ma jak wytworzyć podstawowych rzeczy potrzebnych do tego np.platformy startowej. Ba, nie ma nawet jak wykuć miecza, zrobić maczugi i nie ma jak takie ewentualnie życie się rozwinąć na poziom cywilizacji.

Jak coś mi się przypomni to napiszę nowego posta albo zedytuję tego. Nibiru nie ma i nie istnieje. Tyle ja.
 
one_worm jest offline