Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 07-03-2009, 12:25   #7
Bulny
 
Bulny's Avatar
 
Reputacja: 1 Bulny ma wspaniałą reputacjęBulny ma wspaniałą reputacjęBulny ma wspaniałą reputacjęBulny ma wspaniałą reputacjęBulny ma wspaniałą reputacjęBulny ma wspaniałą reputacjęBulny ma wspaniałą reputacjęBulny ma wspaniałą reputacjęBulny ma wspaniałą reputacjęBulny ma wspaniałą reputacjęBulny ma wspaniałą reputację
Witam wszystkich!

Po pierwsze przepraszam za długość posta i zapewne jego nudność, ale tak jakoś mnie poniosło, następnym razem postaram się zapisać wszystko krótko i treściwie.

Mam nadzieję Micas że się nie obrazisz, że też postanowiłem sobie lekko zaingerować w postawę NPC'a. Myślę że nie posunąłem sie za daleko, ale nie mi to oceniać Po prostu czułem wewnętrzny przymus aby dać ten epizod o grze w kości

PS. A co do Twojego posta bardzo dobrze mi się czytało, tylko jeśli mogę wyjść z propozycją, to myślę iż troszkę lepiej byłoby gdybyś muzykę dawał na początku danego epizodu, bo jakoś tak dziwnie mi się czyta jak jest jedno zdanie, potem muzyka, a potem reszta. No ale to takie kosmetyczne
 
__________________
"Gdy Ci obcych ludzi trzech mówi że jesteś pijany to idź spać" - Stare żydowskie przysłowie ;)
Bulny jest offline