Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 07-03-2009, 12:35   #26
Nekron
 
Nekron's Avatar
 
Reputacja: 1 Nekron ma z czego być dumnyNekron ma z czego być dumnyNekron ma z czego być dumnyNekron ma z czego być dumnyNekron ma z czego być dumnyNekron ma z czego być dumnyNekron ma z czego być dumnyNekron ma z czego być dumnyNekron ma z czego być dumnyNekron ma z czego być dumnyNekron ma z czego być dumny
Ja bym chętnie rozegrał sesje w Śródziemiu. Zastanawiam sie czy pod koniec filmu było pokazane jak zginął Saruman, no właśnie nie!! Było tylko pokazane jak w momencie kiedy Entowie z dwoma małymi bohaterami (Hobbitami)Merrym i Pipinnem zaatakowali Isengard gdzie znajdowła się siedziba Sarumana, w momencie ataku Saruman nie wiedział co dalej robic. Chodzi mi o to że mozna by wymyslec nową świeżą fabułe. W jakiś sposób Sarumanowi udało się uciec, minęło wiele lat od zniszczenia pierścienia i Saurona, lecz przez te lata, ukryty w podziemiach rządny władzy i zemsty Saruman tworzy armie zła, zbierając orków, goblinów, trolów i wiele innych stworzeń, które mają mu posłużyc w podbiciu świata. Wtedy można by rozegrac naprawde ciekawe sesje, to już właściwie zależy od MG, ale ogółem mogłobybyc ciekawie.
 
__________________
'' Jeśli coś się zaczęło musi się skonczyć ''
Nekron jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem