Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 07-03-2009, 14:23   #24
Prabar_Hellimin
 
Reputacja: 1 Prabar_Hellimin wkrótce będzie znanyPrabar_Hellimin wkrótce będzie znanyPrabar_Hellimin wkrótce będzie znanyPrabar_Hellimin wkrótce będzie znanyPrabar_Hellimin wkrótce będzie znanyPrabar_Hellimin wkrótce będzie znanyPrabar_Hellimin wkrótce będzie znanyPrabar_Hellimin wkrótce będzie znanyPrabar_Hellimin wkrótce będzie znanyPrabar_Hellimin wkrótce będzie znanyPrabar_Hellimin wkrótce będzie znany
Ods początku mówię, że kwestią jest udowodnianie istnienia, a nie niesistnienia. Problem w tym, że ludzie interesujący się tym stawiają badania starożytnych ponad dzisiejsze techniki.

Tak, wiem. Mityczni atlantydzi mieli przekazać swoją wiedzę egipcjanom, sumerom i majom. Starożytna cywilizacja (której istnienia niepotwierdzono) miała żyć 10 tys. lat temu na Antarktydzie (podczas gdy nie potwierdzono, że wtedy dało się tam żyć) i przekazać wiedzę o Nibiru (której istnienia niepotwierdzono) starożytnym cywilizacjom. Piramidy miały powstać w tamtym okresie (co potwierdza tylko garstka ludzi).

Mamy zatem szereg niepotwierdzonych informacji, w które to niektórzy ślepo wierzą i wymagają, aby sceptycy potwierdzili swoje racje. Nie wiem jak wam, ale mi wydaje się to komiczne.

Przepraszam, bo może trochę ostro się wypowiadam, ale niestety inaczej w TYM temacie nie potrafię. Proszę mieć na uwadze to, że parę lat temu sam wierzyłem w te teorie, co przy mojej dzisiejszej niewierze jest doskonaym dowodem na ich niespójność.
 
__________________
Zasadniczo chciałbym przeprosić za tę manierę, jeśli kogoś ona razi w oczy... ;P
Prabar_Hellimin jest offline