Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 07-03-2009, 16:25   #414
Rainman
 
Rainman's Avatar
 
Reputacja: 1 Rainman nie jest za bardzo znany
Wstał i nie zwracając uwagi na ludzi przed domem, podszedł z bronią w pogotowiu do ghula. W celu upewnienia się czy na pewno nie żyje kopnął go – No to pozamiatane. – mruknął gdy zobaczył, że stwór się nie rusza. - Może nie do końca – dodał w myślach patrząc na wycelowane w swoją stronę lufy broni.

Poprawił okulary, które podczas ostatniego manewru zsunęły mu się na nos i ruszył w kierunku grupy przy drzwiach.
- Tylko bez żadnych numerów. Kimkolwiek jesteś, radzę odłożyć tę pukawkę zanim jeszcze komuś stanie się krzywda.
- Spokojnie jestem po waszej stronie, a jeśli nie po waszej to na pewno nie przeciwko wam.
– mówiąc to wsunął Sauera za pasek spodni na plecach, a następnie uniósł ręce do góry, tak żeby je wszyscy widzieli.
- No dobra... Od początku. Tylko bez krętactw. Coś ty za jeden? I co tu robisz?
- Rainman, osobisty ochroniarz i to powinno wam wystarczyć, na razie. Właśnie polowałem na waszego snajpera, ale to coś mnie ubiegło,
– tu wskazał ręką na ghula – Pogawędził bym z wami jeszcze, ale jak sami widzicie sytuacja nie pozwala… Jeśli macie w planach wydostanie się z miasta, to z chęcią bym się do was przyłączył. Chyba, że macie coś przeciwko…
 
__________________
You talkin' to me? You talkin' to me? You talkin' to me? Then who the hell else are you talking... you talking to me? Well I'm the only one here. Who the fuck do you think you're talking to? Oh yeah? OK. - Taxi Driver
Rainman jest offline