Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 07-03-2009, 19:22   #11
Almena
 
Almena's Avatar
 
Reputacja: 1 Almena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputację
Gah Ty, dziękujesz mi tu a ja bym nie zauważyła! [tylko mi Mistress nie rób, błagam ] Rzadko zaglądam na rekruty... Kurcze. Szarlej. Ja Ciebie nie lubię! Dlaczego zawsze robisz w sesji w systemach których nie znam albo w których słabo się czuję?! ;( Ludzie no, macie tu szansę jakich mało, macie tu dobrego, bardzo pomysłowego i cholernie wytrwałego MG! Polecam tego pana!
 
__________________
- Heh... Ja jestem klopotami. Jak klopofy nie podoszają za mną, pszede mnom albo pszy mnie to cos sie dzieje ztecytowanie nienafuralnego ~Dirith po walce i utracie części uzębienia. "Nie ma co, żeby próbować ukryć się przed drowem w ciemnej jaskini to trzeba mieć po prostu poczucie humoru"-Dirith.
Almena jest offline