Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 07-03-2009, 22:50   #28
Alaron Elessedil
 
Alaron Elessedil's Avatar
 
Reputacja: 1 Alaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputację
Kolejny raz mnie nie zrozumiałeś. Wytłumaczę to. Nie twierdzę, że Nibiru byłoby mniejsze od Jowisza. Ja twierdzę, że najprędzej Nibiru byłoby o ileś większe od Jowisza, ale w żadnym wypadku nie ileś razy większe. Dziesięć razy większe i mamy śliczną gwiazdę pokroju Słońca.

Poza tym chodzi mi właśnie o takie "furtki", których Teoria Względności nie zakłada. Nawet tunel czasoprzestrzenny umożliwiałby podróż szybszą od prędkości światła. Wystarczy spojrzeć na definicję prędkości. Poza ty być może jakieś osłony przed skutkami prędkości. Nie wiem, jestem tylko jednym z marnych prymitywnych, imbecylowatych homo sapiens sapiens.

No i mamy kolejną ciekawą teorię na temat wiedzy starożytnych. Tylko, że wszelkie ślady poprzedniej, bardziej rozwiniętej cywilizacji, żyjącej na Ziemi, musiałyby być całkowicie zniszczone (niewykluczone, że tak nie było) i musiałyby zostać dokumenty jakieś, które tamci jakimś cudem odczytali w jednym czasie. Bardzo dużo niewiadomych i tak dalej, ale niewykluczone. Że tak powiem, nie umiemy udowodnić, że tak nie było ani, iż było.
 
__________________
Drogi Współgraczu, zawsze traktuję Ciebie i Twoją postać jako dwie odrębne osoby. Proszę o rewanż. Wszystko, co powstało w sesji, w niej również zostaje.
Nie jestem moją postacią i vice versa.
Alaron Elessedil jest offline