Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08-03-2009, 12:55   #20
Arango
Banned
 
Reputacja: 1 Arango jest na bardzo dobrej drodzeArango jest na bardzo dobrej drodzeArango jest na bardzo dobrej drodzeArango jest na bardzo dobrej drodzeArango jest na bardzo dobrej drodzeArango jest na bardzo dobrej drodzeArango jest na bardzo dobrej drodzeArango jest na bardzo dobrej drodzeArango jest na bardzo dobrej drodze
Parę uwag po pierwszych postach.

Gob1in doceniam inicjatywę, ale jak dla mnie post powinien zakończyć się w tym momencie :
Cytat:
Napisał Gob1in Zobacz post
Franz, widocznie ciągle zły na niziołka bezpardonowo chwycił go za kożuch i osadził w miejscu.
- Co jest, u diabła!? - wrzasnął na Hugo, podnosząc za kołnierz do góry.
- Zie... zie... zielo... - halfling dukał zasapany - ORKI! - wykrztusił w końcu.
A tak dpoprowadziłes do smierci dwóch (w sumie trzech) Chłopców Mamy. Nie wstyd Ci ?

Trochę się zagalopowałeś, ale nic strasznego się nie stało, poza tym post świetny i czuje że postać Hugo na długo zapamiętają gracze.


Scoiatael, nie da się w mgnieniu oka przeładować muszkietu, doskonale wyszkolonemu strzelcowi zajmuje to okolo minuty.
O ile pozwoliłbym na zabicie jednego orka w poście (czemu nie ?) to jednak zabicie całej trójki to wkraczanie w moje kompetencje niejako.
Dlatego Twoj post powinien według mnie zakonczyć sie tak :
Cytat:
Napisał Scoiatael Zobacz post
Nie mogą uciec! Ostrzegą resztę bandy ! - pomyślał Yuri. Jego ruchami zaczęły sterować wyuczone w Erengardzkiej akademii odruchy: zerwał z pleców berdysz, wbił w ziemię, osadził na nim muszkiet ...
...wycelował i wystrzelił. Chmura dymu na chwile przesłoniła mu widok.

Prosze tego posta nie edytować, szkoda Twojego wysiłku włozonego w pisanie, ale na przyszłośc prosze o nieco wstrzemięzliwości jednak w opisywaniu efektów swoich działań.

Pisałem, że w chwili, gdy wahacie się czy podjac decyzje, podejmujcie ja. Ale prosze też o umiar. Proszę nie odbierac tego jako krytyki, a po prostu uwagi. Normalne, że spotykajac się w nowej sesji każdy reprezentuje inny styl i to co piszę ma jedynie na celu w jakims stopniu zunifikowanie go.

Poza tym milo mi że zebralo sie tu sporo ciekawych osobowości

Pozdrawiam
 
Arango jest offline