Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08-03-2009, 14:35   #1336
Odyseja
 
Odyseja's Avatar
 
Reputacja: 1 Odyseja ma wspaniałą reputacjęOdyseja ma wspaniałą reputacjęOdyseja ma wspaniałą reputacjęOdyseja ma wspaniałą reputacjęOdyseja ma wspaniałą reputacjęOdyseja ma wspaniałą reputacjęOdyseja ma wspaniałą reputacjęOdyseja ma wspaniałą reputacjęOdyseja ma wspaniałą reputacjęOdyseja ma wspaniałą reputacjęOdyseja ma wspaniałą reputację
Na początek chciałam podziękować za życzenia .

Cytat:
sukcesów we wszystkich konkursach
Ale za to nie dziękuję, żeby nie zapeszyć.

(Wczoraj dowiedziałam się, że na 190 osób które są w finale jest tylko 13 dziewczyn )

Co do odpisywania...

Do 18 raczej niskie są szanse, że odpisywać będę regularnie. Spróbuję coś jutro skrobnąć, ale raczej nie będzie to nic specjalnego. Potem powinno być lepiej, chociaż nie wiem, co nauczyciele wymyślą (np. w ciągu dwóch pierwszych tygodni po feriach mam z 8 sprawdzianów), ale będzie raczej lepiej.

Niestety muszę przyznać, że przeceniłam swoje siły, oraz nie spodziewałam się takiego natłoku zajęć, więc oficjalnie muszę zrezygnować z Viva Allracja. Bardzo przepraszam, ale po prostu sobie nie radzę z połączeniem tylu sesji na LI i takim natłokiem pracy w szkole. Z tymże to drugie doszło dopiero później...
 
__________________
A ja niestety nie mam nic na swoje usprawiedliwienie. Co spróbuję coś napisać, nic mi nie wychodzi. Nie mogę się za nic zabrać, chociaż bardzo bym chciała. Nie wiem, co się ze mną dzieje. W najbliższym czasie raczej nic nie napiszę. Przepraszam.
Odyseja jest offline