Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08-03-2009, 16:14   #23
Arango
Banned
 
Reputacja: 1 Arango jest na bardzo dobrej drodzeArango jest na bardzo dobrej drodzeArango jest na bardzo dobrej drodzeArango jest na bardzo dobrej drodzeArango jest na bardzo dobrej drodzeArango jest na bardzo dobrej drodzeArango jest na bardzo dobrej drodzeArango jest na bardzo dobrej drodzeArango jest na bardzo dobrej drodze
Gdyby podejść do sprawy stricte z punktu widzenia historii, to nikt przy zdrowych zmysłach nie nosiłby muszkietu (w czasie gdy go ładowano łucznik wypuszczał 10 - 12 strzał). Ale to nie historia, a sesja RPG. Przyjmijmy że 30 sek.

Pistolet miał mniejszy kaliber (inaczej odrzut złamałby ci nadgarstek), stąd o ile na upartego kula pistoletową załadujesz do muszkietu, to odwrotnie już nie.

Dodałem w pierwszym poście (i w panelu sesji w Sesja) mapkę, postaram się niedługo jakiś szkic doliny też zrobić.

Jeśli ktoś wprowadza NPCa proszę o jego krotką charakterystykę w komentarzach.

Na razie czekamy na John5. O ile mi wiadomo dziś dopiero ma mieć dostęp do netu. Dzień po jego i mój post powinien się ukazać.

Pozdrawiam

PS Och samych Chłopców Mamy jest... no jest trochę, a to przecież nie wszyscy Jakżebym mógł was urazić wystawiając przeciwko wam siły mniej niż 10kroć silniejsze ?
A ja was przecież baaardzo cenię
 

Ostatnio edytowane przez Arango : 08-03-2009 o 16:17.
Arango jest offline