Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08-03-2009, 22:24   #3
Chester90
 
Chester90's Avatar
 
Reputacja: 1 Chester90 ma z czego być dumnyChester90 ma z czego być dumnyChester90 ma z czego być dumnyChester90 ma z czego być dumnyChester90 ma z czego być dumnyChester90 ma z czego być dumnyChester90 ma z czego być dumnyChester90 ma z czego być dumnyChester90 ma z czego być dumnyChester90 ma z czego być dumnyChester90 ma z czego być dumny
Niech, więc będę kolejnym graczem, który się przedstawi. Moja postać jest elfem przedstawiającym się z imienia Elendil i, żeby było śmieszniej, jest podobnie jak Jaśmin wybitnym poetą i światowej klasy minstrelem Nigdy nie rozstaje się ze swoją lutnią i długim sztyletem, rzadko walczy, ponieważ zazwyczaj ze wszystkiego udaje mu się wyłgać. Powód dołączenia? Hmm... chęć przeżycia czegoś niezwykłego i opisanie tego w balladzie? Tak wydaje mi się to odpowiednim powodem.

Co do pomysłu skąd się znamy to nie mam pojęcia, ale skoro postać DrHyda jest poetą także jako koledzy po fachu możemy podróżować razem, kradnąc sobie ciekawsze rymy i podbierając lepsze kobiety

Aha mój post pojawi się prawdopodobnie jutro wieczorem.
 
__________________
Mogę kameleona barwami prześcignąć,
kształty stosownie zmieniać jak Proteusz,
Machiavela, łotra, uczyć w szkole.

Ostatnio edytowane przez Chester90 : 08-03-2009 o 22:29.
Chester90 jest offline