Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 09-03-2009, 16:15   #4
Crassus
 
Crassus's Avatar
 
Reputacja: 1 Crassus jest jak niezastąpione światło przewodnieCrassus jest jak niezastąpione światło przewodnieCrassus jest jak niezastąpione światło przewodnieCrassus jest jak niezastąpione światło przewodnieCrassus jest jak niezastąpione światło przewodnieCrassus jest jak niezastąpione światło przewodnieCrassus jest jak niezastąpione światło przewodnieCrassus jest jak niezastąpione światło przewodnieCrassus jest jak niezastąpione światło przewodnieCrassus jest jak niezastąpione światło przewodnieCrassus jest jak niezastąpione światło przewodnie
Argon podszedł do swojego towarzysza niedoli i powiedział:
- Witaj mości... - tu czeka na jego imię.
- Co? Ja? A, tak! Ważka, do usług - przy czym zasalutował komicznie. - Skoro znasz już moje imię, pozwól mi poznać swoje! - "Ważka", jak się przedstawił, zwrócił się z szerokim uśmiechem na twarzy do Argona. * Nie, nie podam mu prawdziwego imienia... Zostanę tu na zawsze, nikt mnie tutaj raczej nie zna, a nawet jeśli to niczego to nie zmieni. Nowe miejsce, nowe imię, nowe życie... *
- Nazywam się... Nimfell... Tak! Nimfell.
- No jasne, jak zwykle kończę w wodzie - burknął do siebie towarzysz "Nimfella" A po chwili dodał:
- No to... co robimy?
- Tak! - Argon klasnął w dłonie - świetne pytanie, panie Ważko. Może powiedz mi swoją profesję jaką uprawiałeś przed wtrąceniem do tego "miejsca". Ja byłem... * Hm. Nowe życie... * ... No znam się na łuku, lesie i zwierzętach pustynnych oraz leśnych...
 
__________________
Wolność gospodarcza: 63
Tradycjonalizm:-37
Wolności obywatelskie:54
Najbliższa Ci ideologia to: Libertarianizm
Crassus jest offline