Wątek: Doom
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 03-02-2006, 18:05   #1
Solinarius
Administrator
 
Solinarius's Avatar
 
Reputacja: 1 Solinarius ma wspaniałą reputacjęSolinarius ma wspaniałą reputacjęSolinarius ma wspaniałą reputacjęSolinarius ma wspaniałą reputacjęSolinarius ma wspaniałą reputacjęSolinarius ma wspaniałą reputacjęSolinarius ma wspaniałą reputacjęSolinarius ma wspaniałą reputacjęSolinarius ma wspaniałą reputacjęSolinarius ma wspaniałą reputacjęSolinarius ma wspaniałą reputację
Doom

Ostatnio obejrzałem tak szumnie zapowiadaną ekranizację jednej z najbardziej znanych strzelanek fpp.
Poczatek klimatyczny - baza kosmiczna, naukowcy spierdzielają ile wlezie przed czymś co ich powoli wykańcza...
To mi się naprawdę podobało, zwłaszcza doktorek z ręką w rękach
Równie dobre było pokazanie grupy marines, może trochę za bardzo zalatywało Predatorem jedynką, ale niezłe.
Mogłem jeszcze oglądać początkowe poczynania wspomnianej wyzej grupy w bazie na Marsie - nie wiadomo gdzie, nie wiadomo co poluje na ludzi - dobre ujęcia, dobra muzyka.
Problem zaczął się w momencie ujawniania "tajemnicy" - nie dość, że fabuła jakaś wyssana z palca, nie mająca nic wspólnego z D3, to jeszcze potworki rodem z ekranizacji Wiedźmina. Szmaciane lalki, śmieszne efekty, śmieszna akcja. Moim zdaniem to kolejny niewypał, dobrze, że nie poszedłem do kina bo bardzo żałowałbym wydanych pieniędzy.
Nie polecam nikomu, film to największ kiszka jaką ostatnio oglądałem.
 
Solinarius jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem