Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 10-03-2009, 22:00   #31
woltron
 
woltron's Avatar
 
Reputacja: 1 woltron ma z czego być dumnywoltron ma z czego być dumnywoltron ma z czego być dumnywoltron ma z czego być dumnywoltron ma z czego być dumnywoltron ma z czego być dumnywoltron ma z czego być dumnywoltron ma z czego być dumnywoltron ma z czego być dumnywoltron ma z czego być dumnywoltron ma z czego być dumny
Mój post jutro wieczorem, dziś padam na twarz ze zmęczenia.

EDIT: Post jest, nie jestem nim zachwycony - wybaczcie. Dziś wieczorem dorzucę fragmenty o tym co wasze postacie zauważyły (tak, naszyjnik ma motywy celtyckie co zauważy postać Kelly'ego i Makuleke). Niestety, ale nie opanowałem jeszcze jak dodaje się fragmenty tekstu tak by były widoczne tylko dla konkretnego gracza, a nie dla wszystkich. Dziś się pewnie tym zajmę, ale póki co idę spać! Miłego czytania i słuchania

EDIT 2: możliwe, że informacje o tym co wasze postacie zauważyły dostaniecie na PW, ale to już zależy od woli większości.

Pytanie: Czy sesja ma być mroczniejsza (i co za tym idzie bardziej dla dorosłych niż dla młodszych), czy też wolicie klimaty bardziej bajkowe? Chciałbym aby KAŻDY wypowiedział się na ten temat tu albo na moje gg (nawet jeżeli będę nieobecny).
 
__________________
"Co do Regulaminów nie ma o czym dyskutować" - Bielon przystający na warunki Obsługi dotyczące jego powrotu na forum po rocznym banie i warunki przyłączenia Bissel do LI.

Ostatnio edytowane przez woltron : 12-03-2009 o 16:35.
woltron jest offline