Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 03-02-2006, 22:07   #55
Aurora Borealis
 
Reputacja: 1 Aurora Borealis jest godny podziwuAurora Borealis jest godny podziwuAurora Borealis jest godny podziwuAurora Borealis jest godny podziwuAurora Borealis jest godny podziwuAurora Borealis jest godny podziwuAurora Borealis jest godny podziwuAurora Borealis jest godny podziwuAurora Borealis jest godny podziwuAurora Borealis jest godny podziwuAurora Borealis jest godny podziwu
Zajrzał do nas Korektor Ah, cała drżę
Ja jutro się pewnie zjawię rano.. Tak szósta - ósma będę, a potem dopiero przed czwartą.. Chyba, ze coś mi wyskoczy, ale to grozi zawsze i wszystkim, prawda?
A Frosht'ką się proszę nie przejmować; póki wiecie, kto to, wszystko w porządku Nadal jest dobrze.
Proszę o komentowanie moich nieobecnosci, jesli zrobię się uciążliwa.. Sama mogę nie zauważyć, żeby na chwilę odpuścić. Z postacią można wszystko
[user=345]Sayane, kto to są NPC? To to samo, co Bohater Niezależny BN? Btw Twój ID wpisuje się szybko i przyjemnie Nie omieszkam pamiętać o tym w przyszłości [/user]

[ Dodano: 2006-02-05, 18:24 ]
Niestety szykuje się więcej moich przeklętych nieobecności.. Nie wiem, ilu z Was, drodzy gracze, mają tę przyjemność korzystania z ferii zimowych, nie dociekam, nie sprawdzam. Mnie w każdym razie nie będzie od przyszłej niedzieli przez okrągły tydzień, chyba że znajdę w górach jakąś kafejkę internetową (chciałabym w to wierzyć ). Drugi tydzień dni wolnych od nauki (w szkole) spędzę zapewne na gorączkowym stukaniu w klawiaturę Potem zobaczymy..
Akcja Fosht'ki zostaje niezmieniona, chociaż jej nie zamierzałam w takiej formie. Mimo to muszę przyznać, iż jest całkiem prawdopodobna dla tej postaci. Jezu, co się ze mną wtedy działo.. Niestety wpłynęło na posta. Fosht'ka trafiła na kapłana życia.
 
__________________
- Dlaczego nie wolno mi kłamać? (..) Dlaczego tylko ja mam być prawdomówna? Wujek nie myśli, że to jest wystawianie się na cel? Jasne jest chyba, że jeśli ktoś tu oberwie, to nie ci, którzy kłamią, tylko ja.
- (..) Tu nie o to chodzi, kto oberwie. Tu chodzi o to, żebyś nie dołączyła do ich stada.
Aurora Borealis jest offline