Wątek: Outer Space TM
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11-03-2009, 17:03   #10
Medivh
 
Medivh's Avatar
 
Reputacja: 1 Medivh jest na bardzo dobrej drodzeMedivh jest na bardzo dobrej drodzeMedivh jest na bardzo dobrej drodzeMedivh jest na bardzo dobrej drodzeMedivh jest na bardzo dobrej drodzeMedivh jest na bardzo dobrej drodzeMedivh jest na bardzo dobrej drodzeMedivh jest na bardzo dobrej drodze
- Ogólnie, jestem lekarzem...I znam się prawie na wszystkim, lecz nie mam pozwolenia na leczenia chorób umysłowych z powodu, iż...tak właściwie to nieważne z jakiego...po prostu nie mam i tyle. W każdym bądź razie jestem Lekarzem i umiem leczyć wszystkie stworzenia żyjące...wszak bardzo rzadko zajmuje się zwierzętami tak naprawde prawie wogołe. Jedna operacja, kilka diagnoz i jedna złamana kośc...- Roland uśmiechnął się do własnych wspomnień."Jak ja nie nawidziłem kota mojej ciotki..." -...ale jak będzie trzeba to i z tym se poradze. w końcu podobno w internecie jest wszystko. -W tym momencie obrócił się w strone kobiety. - A jeśli pani będzie miała jakieś...problemy to śłuże swoją wiedzą ginekologiczną.- uśmiechnął się spowrotem zwrócił do Ymbryksena. - Nie chciałbym pana obrazić ale czego ciekawego można dowiedzieć się o lodowcach? Czy jest tam czego się uczyć...tak właściwie to chyba sam lód i ewentualnie jakieś bakterie.-
 
__________________
..::// "Release Your ANGER ! Come to THE DARK SIDE !" \\::...
Medivh jest offline