Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 03-02-2006, 22:52   #113
Kamel
 
Reputacja: 1 Kamel ma wyłączoną reputację
Wujek obawiam się, że jest już za późno, tkwimy w tym po uszy ... Tower powoli przełknoł Ślinę - I Nie możesz mieć mi za złe, że zbieram informacje z miasta -Tower ponownie przelknoł ślinę - od Wujka również zbieram cenne informacje– Tower Bezczelnie się uśmiechnął poczym kontynuował zrozmowę –
Nie chcę być bezczelnym wobec Ciebie Wujku, ale domyślam się, że Ty również masz jakiś interes by wybrane informacje przeciekły do odpowiednich ludzi którzy są bardziej dyskretni w swej pracy niż żołnierze.

Zresztą dobrze wiemy, że sytuacja jest tak gorąca, że wojsko nie może sobie pozwolić aby dać pretekst UE do rozpoczęcia otwartych działań
- ale wróćmy do tematu... jak już wspomniałem jakiś czas temu skontaktował się z nami Wałdoch ..zainteresował się stuff’em , który otrzymaliśmy w zamian za informację. Transakcja odbyła się bez zastrzeżeń.

Ale wczoraj skontaktował się ponownie w sprawie superkomputera 4 klasy siedmioprocesorowej maszyny typu Daimyo Arasaki lub Fuerst EBMu, lub jakiś inny typ, potraktował mnie jak bym miał hurtownie i przelał mi na konto pokaźną sumę.

Dokładnie mówiąc chce abym dostarczył mu sprzęt do „Białegostoku” – Tower mocno zaakcentował nazwę miasta - w ciągu 5 dni, Oczywiście nie chciałem się zgodzić na jego chore warunki ale on nalegał i raczej nie brał pod uwagę rezygnacji z kontraktu.

Dla tego zgłosiłem się do do Ciebie Wujku bo liczę na twoją pomoc, a po drugie jest to informacja która może się przydać chłopakom z wywaidu.
 
__________________
I will never ask forgiveness and all of that I want to keep!
I will guide the blind in darkness though I cannot see myself
I will whisper in a deaf ear while I know you cannot speak
and I hear rumours about angels
Kamel jest offline