Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13-03-2009, 16:52   #2
Redone
Patronaty i PR
 
Redone's Avatar
 
Reputacja: 1 Redone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputację
Cytat:
Z tego co widzę, to nie było jeszcze takie sesji
To by było bardzo dziwne gdyby nie było jeszcze takiej sesji na tym forum Prowadzili ją dwaj wielcy moim zdaniem MG, Yarot i Milly, i zrobili to tak świetnie, że chyba nie idzie ich pobić. Tak więc jak ktoś chce poczytać sesję w klimatach zagubionych rozbitków to klik tutaj

Poza tym Yarot prowadził także sesję Arka, która choć do LOST niepodobna, to takze zaczyna się od tego, ze jest awaria samolotu i ląduje się na bezludnej wyspie. No, nie tak do końca bezludnej, chociaż kto wie, może to były tylko urojenia Amelii

W ankiecie nie zaznaczyłam żadnej opcji, bo jeśli zostanę przyjęta do kolejnej sesji do której się zgłosiłam to nie dam radę z jeszcze następną. Ale jak najbardziej myślę że chętni będą na taką sesję, sama bym zagrała gdyby nie brak czasu
 
__________________
Courage doesn't always roar. Sometimes courage is the quiet voice at the end of the day saying, "I will try again tomorrow.” - Mary Anne Radmacher

Ostatnio edytowane przez Redone : 13-03-2009 o 16:56.
Redone jest offline