Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13-03-2009, 18:14   #40
Mira
Konto usunięte
 
Reputacja: 1 Mira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputację
Eh, szkoda. Wygląda na to, że jednak dałam Wam zagwozdkę z tymi postaciami. Pamiętajcie jednak, że to storytelling i szczegóły nie są tu najważniejsze.

Przez nieuwagę umknęło mi też pytanie Alarona odnośnie nazwisk postaci, dlatego z opóźnieniem wyjaśniam:

To, że postać nazywana zostanie przez Ziemian Hera, Atena czy Zeus, to kwestia tego jak dana postać się zaprezentowała/została odebrana przez ludzi (pamiętajcie, że są oni na etapie jaskiniowców i jakichś zawikłanych nazw nie zapamiętają). W rzeczywistości możecie się jednak nazywać inaczej i np. Ares może być po prostu skrótem prawdziwego imienia.
Tylko błagam, nie popadajcie w przesadę, Adama Małysza jako Hermesa nie przełknę.

To samo dotyczy zresztą postawy i psychiki postaci. My już wiemy jak dane bóstwo zapamiętają Ziemianie, ale nie wiemy, jakie mogło być ono naprawdę (oczywiście patrząc na to względem rzeczywistości, którą przedstawiłam we wstępie).
I właśnie tę lukę ma zapełnić Wasza wyobraźnia.

W razie pilnej potrzeby mogę jeszcze przesunąć termin, po prostu opóźni to także start sesji.
 
__________________
Konto zawieszone.
Mira jest offline