Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 14-03-2009, 11:50   #1648
Sulfur
 
Sulfur's Avatar
 
Reputacja: 1 Sulfur ma z czego być dumnySulfur ma z czego być dumnySulfur ma z czego być dumnySulfur ma z czego być dumnySulfur ma z czego być dumnySulfur ma z czego być dumnySulfur ma z czego być dumnySulfur ma z czego być dumnySulfur ma z czego być dumnySulfur ma z czego być dumnySulfur ma z czego być dumny
Może malutka część z Was już zauważył pałętającego się po forum LI Sulfura. Może porozmawiała z tym dziwnym osobnikiem, może chciała wypróbować na nim swoją ukochaną haubicę, lub coś w tym stylu.

Tych wszystkich, którzy już mieli okazję się z nim zaznajomić zadziwi pewnie wiadomość, że Sulfur nie przywitał się jeszcze oficjalnie z całą tą rozgadaną gawiedzią. No, ale czas nadrobić straty.

Witam wszystkich!

Imię me Kuba. Miejsce zamieszkania nie tak znowu istotne, płeć mężczyzna, lat niewiele, bo aż 15. Zainteresowania powiadacie? Ano jest ich kilka. Do tych najważniejszych, pierwszoplanowych należą chyba szeroko rozumiana muzyka, oraz równie rozległe, dotykające większości z dziedzin pisanie. Upodobania masowe powiecie? Nie... - odpowiem. Ja nie tylko słucham satanic, brutalic, black, death meatlu, ja go gram! Ot co! Tak, powoli stawiam niepewne kroki na gitarowym gryfie.

Żebyście mnie tu przypadkiem nie zlinczowali dopowiem też, że jestem zagorzałym czytelnikiem. Lubuję się we wszystkim co ma w sobie choć ciut fantastyki. Nie pogardzę też dobrą książką przygodową, sensacyjną, horrorem.

Dużo by jeszcze o mnie pisać, ale trzeba przecież dać szansę innym.

Jeszcze raz witam!

Pozdrawiam

PS Zauważyliście, że to mój 100 post?
 
Sulfur jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem