Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 16-03-2009, 16:31   #106
Almena
 
Almena's Avatar
 
Reputacja: 1 Almena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputację
X wtrąc
Jędrzej;

- O, przyjacielu! – Charon był pod wrażeniem. – Widzę, że w twoich stronach szanuje się przyrodę! Mile mnie zaskoczyłeś, gratuluję wiedzy! Zawsze powtarzam, że ludzie żyjący na wsi wiedzą o swoim otoczeniu o wiele więcej niż mieszczuchy! Oba drzewa są do siebie bardzo podobne! Oba wpasowują się w opis, ale tylko jedno z nich jest drzewem północnym! Castanea sativa, hmmm, może masz rację, że to jest to drzewo... Ah gdybym tylko miał lepszą pamięć, lepszy wzrok, lepiej obserwował za młodu!... Nie mogę ci pomóc, obawiam się. Czy Castanea sativa to twój ostateczny typ?

Isendir; Castanea sativa? Wiesz jak wygląda to drzewo! Ale czy to jest właśnie drzewo północne?

Wszyscy; Podczas gdy ork próbuje swych zdolności dyplomatycznych, zjawia się niespodziewanie towarzystwo! Gigantyczny, włochaty pająk, wiozący na swym grzbiecie elfkę Nizzre, oraz... wasza zgubę, drowa Ray`giego! Obok człapie wielki włochaty stwór, na grzbiecie którego paraduje Kall`eh!

Ogr nie zareagował na przybyszów w żaden specjalny sposób, zerknął tylko na nich, wydając ciekawskie i głupkowate: „Uuuuu!”
 
__________________
- Heh... Ja jestem klopotami. Jak klopofy nie podoszają za mną, pszede mnom albo pszy mnie to cos sie dzieje ztecytowanie nienafuralnego ~Dirith po walce i utracie części uzębienia. "Nie ma co, żeby próbować ukryć się przed drowem w ciemnej jaskini to trzeba mieć po prostu poczucie humoru"-Dirith.
Almena jest offline