Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17-03-2009, 10:43   #4
darlar
Banned
 
Reputacja: 1 darlar nie jest za bardzo znany
Osobiście spędziłem w Malme łącznie z jakieś trzy lata więc trudno bym się nie skusił na grę ^^
Mogę zaklepać wilka z polski? Polski język tam można było usłyszeć w każdym sklepie itp zanim Polska wstąpiła do unii i wszyscy zaczęli uciekać. :P To miasto jest bardzo zróżnicowane etnicznie, są nawet całe cygańskie osiedla. Chyba, że zrobili porządek...
I mam drugie pytanie. Ci którzy zrobią wilki będą połączeni w jedną watahę? I oczywiście rozumiem, że innych ras zmiennokształtnych nie dopuszczasz?

Z kolei jeśli chodzi o klasę średnią to ciężko ją sprecyzować, znam typa, który przez 15 lat był na bezrobociu i z zasiłku w tym czasie parę razy zmieniał samochód, grzał się w ładniutkim mieszkanku itp. Mają dużo przyjemniejsze realia niż my, jednym słowem ^^

Ostatnie pytanie odnośnie "rozejmu" jak to dokładnie wyglądało od strony wilkołaków? Bo teoretycznie coś takiego winno być uważane za zdradę, przez resztę ich społeczeństwa. Jeżeli chodzi o niektórych magów to nie ogólnie dogadanie się jest jeszcze stosunkowo proste, ale jeśli chodzi o wampiry no to porozumienie byłoby ciężkie.
 

Ostatnio edytowane przez darlar : 17-03-2009 o 11:13.
darlar jest offline