Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17-03-2009, 18:25   #7
Aschaar
Banned
 
Reputacja: 1 Aschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znany
Ważny update

Wyjaśnię jeszcze dwie kwestie, które wyniknęły na GG / PW:

Sprawa pierwsza - kropy...

Napisałem:
Cytat:
Kryterium oceny nadesłanych materiałów: kompletność, spójność logiczna (karta postaci ma odzwierciedlenie w historii),
Oznacza to, że jeżeli komuś "braknie kropki" w czymś co uważa za oczywiste dla swojej postaci - jestem skłonny do negocjacji ("przekonaj mnie, ze masz rację!") - zapewne uda się coś wymyśleć (przesunąć kropę z atrybutów w dyscypliny/sfery?).

Ograniczenie punktów wolnych nie jest moją złośliwością tylko dbaniem o logikę postaci. Równie dobrze mógłbym powiedzieć, ze punktów wolnych jest 700, a potem wywalić karty z przepakami, bo:
Cytat:
jakość zgłoszeń nie będzie spełniała moich wymagań
Jednak ja nie prowadzę powergamingu, więc szkoda, aby ktoś pisał kartę przepaka, która nie ma szans.


To mają być postacie "konkretne", ale zdolne do egzystencji samodzielnej.



Sprawa druga - animozje.

Rekrutacja jest otwarta dla wszystkich i nie zamierzam robić wyjątków. Napisałem, że userzy nowi na forum, tudzież ci z wpadkami będą mieli trochę pod górkę. Tylko dlatego, że nie znoszę wprowadzania nowych postaci do sesji, bo komuś się po trzech postach znudziło. Ja mam szacunek dla Graczy i wymagam go również w stosunku do siebie.

Jeżeli ktoś nie jest w stanie grać z osobą, której nie lubi - niech mi to powie lub napisze w karcie. Jest to również dla mnie informacja, o tym jak złożyć drużynę...
 
Aschaar jest offline