Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17-03-2009, 19:58   #11
Mira
Konto usunięte
 
Reputacja: 1 Mira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputację
Spis sprzętów oraz rysunek bazy (nie ma śmiacia siem! ) pojawiły się w pierwszym poście.
Za chwilę zacznę wysyłać PW ze spisem indywidualnego ekwipunku poszczególnych postaci.
Opisy wyposażenia znajdują się tylko w 1 poście komentarzy i radzę do nich zerknąć, bo parę charakterystyk okroiłam.

Pragnę w tym miejscu szczególnie wyróżnić Chrapka, którego wiele pomysłów stało się podstawą wyposażenia bazy.

Bardzo proszę, byście się nie krzywili, że czasem zostawiłam Wam przedmiot, ale zmieniłam nazwę. Służy to po prostu unormowaniu sprzętu wszystkich i zapewne pomoże w komunikacji postaci.

Oczywiście Wasza inicjatywa w ogólne wyposażenie jest mile widziana - czekam na Wasze pomysły tu lub na PW. Możecie mi też wysyłać miniaturowe zdjęcia poszczególnych sprzętów, to będę je dołączała do charakterystyk.

No, to chyba nie pozostaje nic innego tylko zaczynać sesję.
 
__________________
Konto zawieszone.
Mira jest offline