Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 06-02-2006, 16:29   #1
Bladowicz
 
Reputacja: 1 Bladowicz ma wyłączoną reputację
Scrubs - potęga seriali

Scrubs.
Jest to serial o rozpoczynających swoją pierwszą pracę studentach medycy. W tym momencie wszystkim przed oczami staje "Ostry dyżur" ale to akurat mylne skojarzenie. Brak w scrubs'ach tego elementu który moim skromnym zdaniem psuł dyżur. Wszyscy bohaterowie serialu są zwykłymi ludźmi i mają lepsze lub gorsze dni, ich poczucie humoru nie zawsze jest mądre itp. Są dużo młodsi od zwykłych lekarzy i przez to nieraz dużo bardziej zabawni.
Dużym atutem tego serialu jest humor i postacie. Poczucie humoru zainteresuje studentów którymi jest lub będzie większość z nas. Wybryki w stylu wyścigów wózkami po korytarzu, wymiana zdań między studentami:" - Dzisiaj po raz pierwszy operowałem człowieka. Staryyy. Nie widziałem nawet gdzie mam ręce. Wszędzie było pełno krwi a ja starałem się wymacać serce... nie powinni mi na to pozwalać." ubarwiają sytuację.
Innym atutem jest cudownie dopasowana muzyka. Po obejrzeniu kilku odcinków ściągnąłem cały CD i naprawdę nie żałuje.

Jako że nie zamierzałem pisać pełnej recenzji to na tym kończę. Mam nadzieje ze inni fani uzupełnią lub poprawią to co napisałem a ci którzy nie znają ściągnął przynajmniej pierwszy odcinek.
 
__________________
I'm a person just like you
But I've got better things to do
Bladowicz jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem