Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 20-03-2009, 14:42   #29
Wojnar
 
Wojnar's Avatar
 
Reputacja: 1 Wojnar jest jak niezastąpione światło przewodnieWojnar jest jak niezastąpione światło przewodnieWojnar jest jak niezastąpione światło przewodnieWojnar jest jak niezastąpione światło przewodnieWojnar jest jak niezastąpione światło przewodnieWojnar jest jak niezastąpione światło przewodnieWojnar jest jak niezastąpione światło przewodnieWojnar jest jak niezastąpione światło przewodnieWojnar jest jak niezastąpione światło przewodnieWojnar jest jak niezastąpione światło przewodnieWojnar jest jak niezastąpione światło przewodnie
Faktycznie nie ma co pisać posta, więc ja zaznaczę, że Krzysztof, zgodnie z sugestią brata Jakuba będzie obserwował karła i kulę (znaczy: pomarańczę ). Nie wątpię, że Sebastian jest w stanie sporo zrobić niezauważony, ale może coś się uda. Na pewno, jeśli nie będzie robił nic dziwnego, to więcej kijem nie oberwie.

A co do pytania- masz na myśli, jak jest według MG? Ja mogę tylko powiedzieć, że w Nowym Testamencie jest co chwila wspominane o "złych duchach" i gdzieś także o "ich przywódcy", więc tutaj raczej wersja z hierarchią, ale teolog ze mnie żaden.
Poza tym, w tej sesji na pewno mamy wiele różnych demonów, w końcu mogliśmy nimi grać. To może być podpowiedź.
 
__________________
"Wiadomo od dawna, ze Ziemia jest wklęsła – co widać od razu, gdy spojrzy się na buty: zdarte są zawsze z tyłu i z przodu. Gdyby Ziemia była wypukła, byłyby zdarte pośrodku!"
Wojnar jest offline