Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 20-03-2009, 17:32   #11
Cosm0
 
Cosm0's Avatar
 
Reputacja: 1 Cosm0 ma wspaniałą reputacjęCosm0 ma wspaniałą reputacjęCosm0 ma wspaniałą reputacjęCosm0 ma wspaniałą reputacjęCosm0 ma wspaniałą reputacjęCosm0 ma wspaniałą reputacjęCosm0 ma wspaniałą reputacjęCosm0 ma wspaniałą reputacjęCosm0 ma wspaniałą reputacjęCosm0 ma wspaniałą reputacjęCosm0 ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Radioaktywny Zobacz post
gdyby było pewne ze sie zakonczy to bym pewnie karte złożył, ale tak to nikomu sie nie chce ryzykowac
Też mi ryzyko Napisałem szczerze - nie mam doświadczenia w mistrzowaniu i nie wiem czy mi będzie to sprawiać przyjemność, a nie będę prowadzić sesji jeśli się okaże, że nie sprawia

Cytat:
Napisał Zabulonek Zobacz post
Nie ma się co martwić. Dwójka magów może sobie dawać radę.
Jak tam uważasz

Cytat:
Napisał Lunar Zobacz post
- Atrybuty - osobiście preferuję pointbuy bardzo trudnej kampanii (32 punkty wg. cennika), można tak rozdawać?
Obawiam się, że nie ma na to szans. Postacie byłyby wtedy zbyt mocne.

Cytat:
Napisał Lunar Zobacz post
Jakie klasy mają współgracze mniej więcej?
Jak na razie same czaromioty. Póki co nie ma tych graczy zbyt dużo, więc może ktoś się jeszcze zgłosi do gry czymś innym.

Co do pytania czy poprowadzę sesję - poprowadzę o ile znajdą się chętni, którzy przyślą fajne KP. Póki co mam tylko jedną kartę postaci, więc nie ma za bardzo w czym przebierać
 
__________________
Wisdom of all measure is the men's greatest treasure.
Cosm0 jest offline