Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22-03-2009, 16:29   #1
Tadeus
 
Reputacja: 1 Tadeus ma wspaniałą reputacjęTadeus ma wspaniałą reputacjęTadeus ma wspaniałą reputacjęTadeus ma wspaniałą reputacjęTadeus ma wspaniałą reputacjęTadeus ma wspaniałą reputacjęTadeus ma wspaniałą reputacjęTadeus ma wspaniałą reputacjęTadeus ma wspaniałą reputacjęTadeus ma wspaniałą reputacjęTadeus ma wspaniałą reputację
[Kuźnia dialogów]Odkupienie

Oto moja propozycja rozwiązania obecnego problemu.

W momencie, w którym będziecie chcieli nawiązać rozmowę z resztą drużyny, wpiszecie wypowiedź swojej postaci do tego tematu. Inni wam tutaj odpowiedzą i jeśli stwierdzimy, że scena rozmowy została zakończona, cały tekst (lekko poprawiony i upiększony) wkleimy jako jeden post do tematu z gra.

Krótko mówiąc, będzie to miejsce na dyskusje i rozmowy w grupie. Rozmowy między dwoma osobami najlepiej będzie przygotować na GG albo privie.

Sam również uważam, iż pojedyncze wypowiedzi "rzucone w pustkę" są mało naturalne i chciałbym, by każdy post, który już znajdzie się na sesji, był małym, dopieszczonym dziełem sztuki.

Apelowałbym też generalnie o niewysyłanie postów na żywca. Dajcie mu poleżeć na dysku, wyjdźcie na spacer, wróćcie do niego po paru godzinach albo nawet następnego dnia. Z każdym świeżym spojrzeniem znajdziecie coś, co moglibyście w nim poprawić.

Chcę byśmy wszyscy mogli być dumni z tego, co tu tworzymy.

A teraz wracam do pracy.
 

Ostatnio edytowane przez Tadeus : 24-03-2009 o 01:05.
Tadeus jest offline