Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22-03-2009, 21:34   #20
one_worm
 
one_worm's Avatar
 
Reputacja: 1 one_worm ma wspaniałą reputacjęone_worm ma wspaniałą reputacjęone_worm ma wspaniałą reputacjęone_worm ma wspaniałą reputacjęone_worm ma wspaniałą reputacjęone_worm ma wspaniałą reputacjęone_worm ma wspaniałą reputacjęone_worm ma wspaniałą reputacjęone_worm ma wspaniałą reputacjęone_worm ma wspaniałą reputacjęone_worm ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał deMaus Zobacz post
nie dla mojej postaci ;p (odnośnie nawigacji) i wydaje mi dlatego jeszcze że np. powinno być tak, że bazowo wszystkie współczynniki powinny być na np.3 i do rozdania ileś tam punktów, przy czym można odjąć z bazowej liczby punkty aby dodać gdzie indziej (nie więcej jak 3 punkty do zyskania).

bo trochę śmieszne, żeby np. rycerz jedi żyjący od zawsze w świecie pełnym technologi, komputerów itp. nie umiał się niemi w ogóle posługiwać.
Albo nie potrafiący trafić w stodołę z blastera.


Sensowne było by chyba to co powiedziałem wyżej o bazowej liczbie punktów, lub ustalenie że liczba 0 jest przeciętną wiedza pozwalającą normalnie żyć w świecie pełnym techniki.



ps. nie dostaniemy tego astro droida? a co z jakimiś naprawami na statku?
masz sporo racji w temacie a co do napraw... Trzeba będzie pokombinować, tak czy inaczej nie bez powodu nie macie astro droida-narazie przynajmniej
 
one_worm jest offline