Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22-03-2009, 22:50   #24
Tadeus
 
Reputacja: 1 Tadeus ma wspaniałą reputacjęTadeus ma wspaniałą reputacjęTadeus ma wspaniałą reputacjęTadeus ma wspaniałą reputacjęTadeus ma wspaniałą reputacjęTadeus ma wspaniałą reputacjęTadeus ma wspaniałą reputacjęTadeus ma wspaniałą reputacjęTadeus ma wspaniałą reputacjęTadeus ma wspaniałą reputacjęTadeus ma wspaniałą reputację
Komentarz do drugiego ruchu:

Rozumiem, że wykorzystacie ten czas, by wrócić do swoich mieszkań.

Myślę, że krótki opis stanu i wyglądu waszych kwater, będzie fajnym uzupełnieniem tego, co już wiemy o waszych postaciach. Powie nam też trochę o waszym życiu, przed "porwaniem". Do tego możecie opisać przedmioty, które są dla was ważne i które będziecie chcieli zabrać ze sobą w podróż.

"Pokaż mi jak mieszkasz, a powiem ci kim jesteś"

Może przyda wam się też wiedza, dotycząca obecnej sytuacji politycznej na planecie. Wcześniej planeta należała do rodu rodu Li Halanów. Decadosi podbili ją paręnaście lat temu, korzystając z zaangażowania lihalańskiej floty w walki o cesarski tron. Mimo że Decadosi przejęli kontrolę nad stolicą i większością obszaru głównego kontynentu, Li halanie nadal panują na terenach wschodnich. Choć nie jest to władza oficjalna i wynika głównie z faktu, iż podbój dzikich i niebezpiecznych wschodnich terenów jest nieopłacalny. Oficjalnymi władcami planety są wiec Decadosi. Inne rody na planecie raczej nie posiadają realnej władzy.

Otrzymane papiery kredytowe, to 6 arkuszy po 5000 feniksów. W Gasnących Słońcach nie ma banknotów. Są tylko monety. Z tego co się orientujecie, papiery Sędziów przyjmie od was jednak, każdy kto kręci poważniejszym interesem. Nie trzeba ich wymieniać wcześniej na gotówkę.

(A i przepraszam moderatorów za podwójnego posta, wydawało mi się, że mój post nie jest ostatni.)
 

Ostatnio edytowane przez Tadeus : 23-03-2009 o 01:21.
Tadeus jest offline